Hotely v Tatrách

Hľadáte miesto v horách, kde je krásna príroda a ešte ho neobjavili Senzáciechtiví turisti? Potom tu máme pre Vás hotel na Šumave ležiaci v malej šumavskej dedinke České Žleby, kde žije len asi 60 stálych obyvateľov. Tu naozaj nebudete mať o pokoj núdzi, a pokiaľ by ho na Vás bolo predsa len moc, môžete vyraziť do Volar za kultúrou.
Hotely v Tatrách ponúka rozličné typy služieb, tak aby uspokojil všetkých potenciálnych zákazníkov. Pre organizovanie konferencií a školení má moderný zariadenú konferenčná miestnosť, pre našich najmenších je tu herňa, vonkajšie ihrisko, dieťa Vám postrážime a ponúkame aj plávanie pre dojčatá a menšie deti. Ak máte radi trochu adrenalínu, potom Vám požičiame v lete skákacie topánky a v zime snežnice. Herňu máme aj pre dospelých a je v nej biliard, stolný futbal, šípky aj stolný tenis.

Výlety

Omrzí Ak Vás všetko, čo hotel na Šumave ponúka, potom vyrazte na výlet. Možností je veľa – Soumarský most, Stožecká kaplnka, Lipenská priehrada, Boubínsky prales a ešte ďalšie zaujímavé miesta.

Ohodnoťte příspěvek